Parcours

Google Earth

Als je het programma Google Earth geïnstalleerd hebt, kun je dit bestand downloaden en openen in dit programma. Je krijgt dan de start en finish van alle afstanden op de kaart te zien; en daarnaast worden de locaties van de botenhuizen van Aegir en Gyas en de locatie van het feest getoond.

Je kunt deze kaart ook direct via Google Maps bekijken, klik op deze link om de kaart te bekijken. De parcoursfoto's die ook hieronder staan gelinkt, kun je direct bekijken door op de bruggen te klikken.

2500m

Het parcours van de Gyas-Hunze race kan, zeker bij wind, behoorlijk lastig zijn door de bochten en (6!) bruggen. Zorg dus voor een ervaren stuur!
Zorg er ook voor dat de stuur de informatie over de route goed bestudeert, met name het deel over inhalen en de informatie over de verschillende bruggen (bij een aantal bruggen is slechts 1 van de 2 bruggaten te gebruiken!)

750 en 200m

De wedstrijd op zondag wordt op hetzelfde water geroeid. De start van de 750m is bij de Herebrug en de finish bij het botenhuis van de Hunze. Voor de start verzamelen de ploegen zich tussen de Herebrug en de Oosterbrug (dit is dus vanaf Aegir redelijk ver oproeien, houd hier rekening mee!).

De halve finales en de finales voor de B4+ en C4+ velden zijn van de Emmabrug tot het botenhuis van de Hunze. De ploeg die in de loting het eerst genoemd is, roeit aan de kant van de Hunze (dus aan stuurboord).


[< < terug]

automatisch aangemaakt op 17-02-2010 om 12:13:22 door gyashunze.IntRA